Dnes je: 24.06.2026 Meniny má Ján
Používateľov online: 30 Používateľov v sekcii
Fotogaléria: 21
Registrovaných: 0 Anonymných: 30 Viac ...

Aktualita

Fotografia z dneška

Súčasné fotografie

Pohľadnice zo stanice

Historické fotografie

Fšecko možnééé ...

Fotogaléria

Návrat na náhľady Slideshow FOTKA 451/717 Predošlá fotka Ďalšia fotka
Zaradené v kategórii: Fšecko možnééé ...
Zobraziť celú fotku
východ slnka
3 novembra som schválne cestoval na fotovačku žel.netu na Štrbu prvým ranným osobákom s úmyslom tam nafotiť východ slnka.Prvé ranné zore ma ale prekvapili ešte vo vlaku v Kráľovej lehote.
Informácie o fotke
Názov albumu:Fšeličo
Trvalý odkaz:https://www.zeleznicny.net/modules/xcgal/displayimage.php?pid=17604
Autor:cernovec  
Vlak:yyy
Miesto:Kráľova lehota
Dátum vyfotenia:3.11.2012
Veľkosť:422 KB
Rozmery:1024 x 683 pixelov
Zobrazené:223 krát
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
Redaktor
Kadaň
Príspevkov: 22605
11.11.2012 16:34 11.11.2012 16:34
Re: východ slnka

:y::y: