Dnes je: 28.03.2024 Meniny má Soňa
Používateľov online: 75 Používateľov v sekcii
Diskusné fórum: 11
Registrovaných: 0 Anonymných: 75 Viac ...

Diskusné fórum

  Registrujte sa na prispievanie
« 1 2 3 (4) 5 6 »
 Spodok   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3758
eminem ale zapamätaj si na Slovensku Ti zadarmo nikto nič nespraví....dohodnú sa zo strojmajstrom a čo? on im dá z vlastného vrecka?....ja by som bral takú brigádu ako umývanie mašín v depe hoc aj za 1,50€ na hodinku

Zaslané: 10.01.2011. 23:41
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
no ked tam oficiálne prídete 10-ti tak Vám na to legálne písomné povolenie asi nedajú ale myslím že v mimopalážskej pracovnej dobe by dvaja po dohode zo strojmajstrom uspieť mohli.....kúrnik chlapi-vy doma asi nevysávate čo????-ked máte takéto chúťky :ok:

Zaslané: 10.01.2011. 22:45
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 565
Rušne i vagony na ZSSK čistí súkromná firma,ako kvalitne to vidíme všetci.Umyvanie rušňov sa robí pri MO(EO)(čelo rušňa+stanovištia) a MM(EM) sa umýva celá skriňa rušňa,strojovňa.Čo sa týka brigád na čistenie,osobne si myslím,že to nepovolia z bezpeč.dôvodov...

Zaslané: 10.01.2011. 21:52
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1283
Daj vedieť, čo ti napísali. Často mi chodí po rozume myšlienka vybrať sa do depa v Nových Zámkoch a vyčistiť postupne všetky 750 či už pre potešenie na fotkách ale aj kvôli čistote ako takej.

Zaslané: 10.01.2011. 21:07
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1241
Ja by som zapracoval do zmluvy do ZSSK čistotu vozňov aj lokomotív ako v interiéri tak aj v exteriéri.. Teraz som napísal na ZSSK či sa neplánujú nejaké brigády v súvislosti z čistením HDV alebo vozňov/ Ako to z umývaním bude v tomto roku vyzerať. Nuž nechajeme sa prekvapiť. :hmmm:

Zaslané: 10.01.2011. 21:01
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 565
Neboj sa,oni si s motorákmi poradia...Len aby tá bublina s RJ veľmi rýchlo nesplaskla.

Zaslané: 10.01.2011. 20:32
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Tá klíma tam bude,no doteraz vôbec nebola čo je pre cigánsku štreku velké plus.Nevýhoda však je,že keď si Talenty nechajú na noc v DS,zgustnú si na nej sprejeri z okolia a do rána máme dúhový Talent.A zas je pravda že tam nebudú chodiť ropovody.

Len netuším čo chce ZSSK spraviť s tolkými motorákmi čo im ostanú :ee: Ešte keď porušia lokálky,tak asi bude hromadný odpredaj alebo všetko redislokujú do Humenného

Zaslané: 10.01.2011. 20:21
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7383
Inak k tým mediám. Zo začiaku sa to prezentovalo, ako že RJ urobí trasu BA - KN za 43 minút, nie len po DS. Veľa ľudí si to rýchlo zapamätalo. Dobrý oblbovák....

Zaslané: 10.01.2011. 20:20
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 565
Výhodu občersvenia vnímam ako minimálnu,viac cestujúcim pomôže napr.klíma...Týmto smerom by mala ísť aj ZSSK,aby ľudia kulturnejšie cestovali.

Zaslané: 10.01.2011. 20:17
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
dody1:RJ budú vraj mať na palube občerstvenie aj na osobákoch,čo pri dlhšej ceste vidím ako výhodu(ale iste budú predražení)Chce ich voziť rýchlejšie,no čo si pomôžu pár minutkami navyše.Porovnať Talent z 812 sa nedá :ee:

Zaslané: 10.01.2011. 20:12
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 565
Mňa len pobavilo,ako RJ bude voziť vlaky rýchlejšie na trati BA-DS ako ZSSK,len zabudli povedať aké vlaky porovnávali,teda druh vlaku...RJ to bude robiť za 43min,no ZSSK má tiež vlaky ktoré to robia za 44min(Zr),teda rozdiel max1-2min,hlavne že výsledný efekt v médiach bol oveľa väčší,najmä ak to niekto veľmi chcel...Jediné v čom budú RJ lepší bude kvalita vlakov,no ZSSK má tiež v príprave nové mot.jednotky,tak to nakoniec nemusí byť jeho výhodou,ale uvidíme...

Zaslané: 10.01.2011. 20:08
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Podla mňa RJ nedodržia ani ten slub čistoty,budú platiť sankcie

Zaslané: 09.01.2011. 9:26
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
prečítal som si článok na RPéčku o príprave REGIO-JETu na trati BA-KN. a nedá sa mi trošku si zapolemizovať aj u nás na túto tému. Predpokladajme že sa u terajšieho ZSSK ale aj ŽSR plytvá a tuneluje-má to určité rezervy že ked sa nebude plýtvať s prostriedkami tak by to mohlo byť efektívne. Nedá sa mi nepoložiť paralelu medzi Regio-Jet a známou leteckou spoločnosťou SKY-Europe ktorá onoho času frčala bombasticky a dokonca aj ja som sa chcel zaletieť do Prahy za korunu-ono to bolo lákavé ale skrachovali a dokonca aj ich nasledovníci dopadli rovnako a sú v konkurze-TAK LEN TOLKO NA ZAMYSLENIE.
No a teraz to hlavné: pre všetkých odchoduchtivých zamestnancov od štátneho dopravcu k súkromnému-Regio-Jet preberá na seba záväzky neúspešnosti tržieb a teda aj celého projektu.....v prípade že sa k nim štátny zamestnanci pohrnú v kŕdľoch tak vlastne na seba prevezmú časť podnikateľského rizika a môže sa im stať že od dalšieho grafikonu sa ocinú na dlažbe pred úradom práce.....nech si teda skúsia vychovať vlastný personál a zistia kolko to stojí a kde sa potom nachádza efektívita

Zaslané: 09.01.2011. 9:11
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
už je dobrých 30. minút mŕtva

Zaslané: 09.01.2011. 0:06
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Emi ešte striela Radičová?

Zaslané: 08.01.2011. 23:57
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
:eru: Ja to nemôžem kukať lebo mi Markíza moc zrní

Zaslané: 08.01.2011. 23:27
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
Roden dobre recituje-až ztoho mládne čo???

Zaslané: 08.01.2011. 23:25
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Radičová striela :eru::eru:

Zaslané: 08.01.2011. 23:23
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
:eru::eru::eru:Tak to som ešte nevidel:eru::eru::eru:

Zaslané: 08.01.2011. 23:21
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
tuším ide toho mnícha umučiť fajkou

Zaslané: 08.01.2011. 23:21
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
« 1 2 3 (4) 5 6 »
 Vrch   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno

[Pokročilé vyhľadávanie]
 Registrujte sa na prispievanie 
Môžete zobrazovať vlákna.
NEmôžete vytvárať nové vlákna.
NEmôžete prispievať.
NEmôžete upravovať svoje príspevky.
NEmôžete mazať svoje príspevky.
NEmôžete pridávať hlasovania.
NEmôžete> hlasovať.
NEmôžete používať prílohy.
NEmôžete samostatne prispievať.
Vlákno prehliada:   1 Anonymných