Dnes je: 06.03.2021 Meniny má Radoslav
Používatežov online: 51 Používatežov v sekcii
Články a reportáže: 3
Registrovaných: 0 Anonymných: 51 Viac ...

Diskusia - novinky

Novinky, články, reportáže

Autor: : admin
Dátum zverejnenia: 02.06.2019 0:00:00
Zobrazení : 2067

ARRIVA hžadá rušňovodičov na Slovensku. Ponúka im až 1 700 eur

Strojvodcov s licenciou hžadá pre svoje vlakové spoje predovšetkým na Morave dopravná spoločnos ARRIVA. Ponúka im hrubú mzdu až 1700 eur mesačne, 5 týždňov dovolenky, príspevok na ubytovanie a ďalšie výhody.


Nitra, 21. mája 2019– Strojvodcov s licenciou hžadá pre svoje vlakové spoje predovšetkým na Morave dopravná spoločnos ARRIVA. Ponúka im hrubú mzdu až 1700 eur mesačne, 5 týždňov dovolenky, príspevok na ubytovanie a ďalšie výhody. Najvhodnejšie nástupné miesta pre rušňovodičov zo Slovenska môžu by mestá v Zlínskom kraji, napríklad Vsetín, Uherský Brod, Staré Město pri Uherskom Hradišti alebo Bylnice. Svoje životopisy alebo prípadné otázky môžu uchádzači zasiela na >>odkaz (E-mail)<<.

Sesterská spoločnos ARRIVY na Slovensku – ARRIVA Česká republika – zverejnila svoju ponuku práce pre rušňovodičov zo Slovenska na stránke profesia.sk. Strojvodcovia s licenciou môžu v priemere mesačne zarobi 1 700 eur, no ich plat sa môže vyšplha až na 1 900 eur v hrubom. Za hodinu práce ponúka ARRIVA strojvodcom 7,80 eur, resp. 200 českých korún bez ďalších príplatkov. Okrem zaujímavej mesačnej mzdy pridáva ARRIVA aj množstvo benefitov – napríklad ročný príspevok 470 eur (12 000 českých korún) do bonusového programu Cafeterie, 5 týždňov dovolenky, cestovné výhody pre nich a ich rodinných príslušníkov v rámci skupiny ARRIVA v Českej republike a v zahraničí, stravné lístky a stravné na pracovných cestách.

„Hžada rušňovodičov na Slovensku je úplne prirodzené. Slováci hovoria jazykom, ktorému rozumieme a navyše železničné predpisy a pravidlá vychádzajú z našej spoločnej histórie a aj dnes sú takmer totožné. Slovensko je preto jasnou vožbou a ARRIVA má čo ponúknu,“ tvrdí riaditež spoločnosti ARRIVA v Českej republike Daniel Adamka.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnos ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2016 prevádzkuje spoločnos prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdiežaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju pä dopravných spoločností a servisná spoločnos.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Kontakty pre médiá:

Ján Mežuch Petra Helecz

0948 835 107 0918 864 966

>>odkaz (E-mail)<< >>odkaz (E-mail)<<

Tlačová správa v PDF

ARRIVA Náborový leták v PDF

Verzia pre tlač Pošli priatežovi
Názory sa nemusia sa zhodova s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednos