Dnes je: 25.04.2024 Meniny má Marek
Používateľov online: 74 Používateľov v sekcii
Články a reportáže: 3
Registrovaných: 0 Anonymných: 74 Viac ...

Novinky, články, reportáže

Autor: : admin
Dátum zverejnenia: 02.06.2019 0:00:00
Zobrazení : 3927

ARRIVA hľadá rušňovodičov na Slovensku. Ponúka im až 1 700 eur

Strojvodcov s licenciou hľadá pre svoje vlakové spoje predovšetkým na Morave dopravná spoločnosť ARRIVA. Ponúka im hrubú mzdu až 1700 eur mesačne, 5 týždňov dovolenky, príspevok na ubytovanie a ďalšie výhody.


Nitra, 21. mája 2019Strojvodcov s licenciou hľadá pre svoje vlakové spoje predovšetkým na Morave dopravná spoločnosť ARRIVA. Ponúka im hrubú mzdu až 1700 eur mesačne, 5 týždňov dovolenky, príspevok na ubytovanie a ďalšie výhody. Najvhodnejšie nástupné miesta pre rušňovodičov zo Slovenska môžu byť mestá v Zlínskom kraji, napríklad Vsetín, Uherský Brod, Staré Město pri Uherskom Hradišti alebo Bylnice. Svoje životopisy alebo prípadné otázky môžu uchádzači zasielať na >>odkaz (E-mail)<<.

Sesterská spoločnosť ARRIVY na Slovensku – ARRIVA Česká republika – zverejnila svoju ponuku práce pre rušňovodičov zo Slovenska na stránke profesia.sk. Strojvodcovia s licenciou môžu v priemere mesačne zarobiť 1 700 eur, no ich plat sa môže vyšplhať až na 1 900 eur v hrubom. Za hodinu práce ponúka ARRIVA strojvodcom 7,80 eur, resp. 200 českých korún bez ďalších príplatkov. Okrem zaujímavej mesačnej mzdy pridáva ARRIVA aj množstvo benefitov – napríklad ročný príspevok 470 eur (12 000 českých korún) do bonusového programu Cafeterie, 5 týždňov dovolenky, cestovné výhody pre nich a ich rodinných príslušníkov v rámci skupiny ARRIVA v Českej republike a v zahraničí, stravné lístky a stravné na pracovných cestách.

Hľadať rušňovodičov na Slovensku je úplne prirodzené. Slováci hovoria jazykom, ktorému rozumieme a navyše železničné predpisy a pravidlá vychádzajú z našej spoločnej histórie a aj dnes sú takmer totožné. Slovensko je preto jasnou voľbou a ARRIVA má čo ponúknuť,“ tvrdí riaditeľ spoločnosti ARRIVA v Českej republike Daniel Adamka.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2016 prevádzkuje spoločnosť prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju päť dopravných spoločností a servisná spoločnosť.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Kontakty pre médiá:

Ján Meľuch Petra Helecz

0948 835 107 0918 864 966

>>odkaz (E-mail)<< >>odkaz (E-mail)<<

Tlačová správa v PDF

ARRIVA Náborový leták v PDF

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť