Dnes je: 22.06.2026 Meniny má Paulína
Používateľov online: 46 Používateľov v sekcii
Fotogaléria: 39
Registrovaných: 0 Anonymných: 46 Viac ...

Aktualita

Fotografia z dneška

Súčasné fotografie

Pohľadnice zo stanice

Historické fotografie

Fšecko možnééé ...

Fotogaléria

Návrat na náhľady Slideshow FOTKA 623/674 Predošlá fotka Ďalšia fotka
Zaradené v kategórii: Súčasné fotografie
Zobraziť celú fotku
163.109
Pohľad na zelený Slovenský peršing sa stáva čoraz vzácnejší. Keď sa pritrafí elegantná dvojzelená, možno hovoriť o šťastí. Žiaľ čoraz zriedkavejšom....
Informácie o fotke
Názov albumu:163 (ex. E499.3)
Trvalý odkaz:https://www.zeleznicny.net/modules/xcgal/displayimage.php?pid=4213
Autor:Duko  
Vlak:R 447 Vihorlat
Miesto:Štrba
Dátum vyfotenia:11.7.2009
Veľkosť:242 KB
Rozmery:1024 x 682 pixelov
Zobrazené:431 krát
Foťák:FUJIFILM - FinePix S9600
Clona:f/5.6
Exp. čas:0.003 s (1/320)
Ohnisko:12 mm
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
Administrátor
Príspevkov: 14385
14.08.2009 22:32 14.08.2009 22:32
Re: 163.109

podľa slnka skoro ranné foto , trafil som ?

Administrátor
Bratislava
Príspevkov: 17139
15.08.2009 11:11 15.08.2009 11:11
Re: 163.109

Nielen podľa slnka ale aj podľa cestovného poriadku :vv:
Toto sú moje obligátne vlaky o 4:50 budíček a prvé ranné rýchliky z česka sú moje raňajky na Štrbe. Časom ich tu bude viac. :papa:

Príspevkov: 162
15.08.2009 15:31 15.08.2009 15:31
Re: 163.109

Duko : Raňajok alebo rýchlikov ? :vv:

Príspevkov: 570
15.08.2009 22:28 15.08.2009 22:28
Re: 163.109

Je škoda, že tento vlak degradovali na polosezónní rychlík. V roce 1992 jsem chodíval poměrně pravidelně v Č. Třebové na vizitu R Vihorlat, Laborec a Hornád, které tahaly hrdé vozidla řady 150. :papa: