Dnes je: 08.06.2026 Meniny má Medard
Používateľov online: 29 Používateľov v sekcii
Fotogaléria: 22
Registrovaných: 0 Anonymných: 29 Viac ...

Aktualita

Fotografia z dneška

Súčasné fotografie

Pohľadnice zo stanice

Historické fotografie

Fšecko možnééé ...

Fotogaléria

Návrat na náhľady Slideshow FOTKA 484/740 Predošlá fotka Ďalšia fotka
Zaradené v kategórii: Fotografia z dneška
Zobraziť celú fotku
131 013
fotopozdrav z Kysúc. prosím bez komentára...
Informácie o fotke
Názov albumu:131 (ex. E479.1)
Trvalý odkaz:https://www.zeleznicny.net/modules/xcgal/displayimage.php?pid=14631
Autor:MAJO771  
Vlak:
Miesto:KRÁSNO NAD KYSUCOU
Dátum vyfotenia:11.2.2012
Veľkosť:388 KB
Rozmery:1024 x 804 pixelov
Zobrazené:374 krát
Foťák:Samsung Techwin -
Clona:f/5.2
Exp. čas:0.001 s (1/1000)
Ohnisko:18 mm
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
Príspevkov: 2580
30.01.2012 16:22 30.01.2012 16:22
Re: 131 069-7+131 070-5

Jak na jevišti - sluníčko pěkně svítí přímo na vlak a zbytek fotky je nasvícen jen decentně nebo vůbec. Pěkná atmosféra.

Karlovy Vary
Príspevkov: 2675
30.01.2012 19:42 30.01.2012 19:42
Re: 131 069-7+131 070-5

pár kroků doprava a možná by to vypadalo taky trochu jináč. Jde vlevo trošku ubrat ke smrkům a vpravo přidat ten kousek useklého sloupu ? :hmhmhm: :kivicek:


Administrátor
Ru
Príspevkov: 24470
30.01.2012 20:31 30.01.2012 20:31
 Re: 131 069-7+131 070-5

Samozrejme že by sa dalo,ale je to takto.Možno by som zmenil orez na 16:9.


Príspevkov: 2580
30.01.2012 21:03 30.01.2012 21:03
 Re: 131 069-7+131 070-5

a důvody takové úpravy? popojdu vpravo - dostanu dva nejbližší sloupy vpravo od mašiny "do sebe" a zmenší se mi celkově mezera mezi sloupy pro lokomotivu. ořežu to vlevo a přidám vpravo - mašina bude blíž u kraje, stromy budou natěsnané na kraj nebo useklé a vpravo budu mít akorát víc nezajímavé hnědi... nebo je to jinak?
ořez na 16:9 - jo, hodil by se, oblohy je tam docela dost.