Dnes je: 29.03.2024 Meniny má Miroslav
Používateľov online: 118 Používateľov v sekcii
Diskusné fórum: 10
Registrovaných: 0 Anonymných: 118 Viac ...

Diskusné fórum

  Registrujte sa na prispievanie
« 1 2 3 4 (5) 6 »
 Spodok   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
:eru: :eru: :eru: Už prestaň,lebo nezaspím :eru: :eru:

Zaslané: 08.01.2011. 23:17
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
íha Radičová hádže granáty

Zaslané: 08.01.2011. 23:13
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Eminem-Lenže ak nevieš z kompaktom,na kiu prdel ti bude zrkadlo??Za to ešte môj kompakt rok dva pobudne...


Radičová vypadá v tom kabáte horšie,ako ten vietnamec

Zaslané: 08.01.2011. 23:08
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
je lepšie počkať a došetriť na akúkolvek najlacnejšiu zrkadlovku

p.s. si prepnite Markízu, je tam akýsi KUNG-FU film a behá tade RADIČOVÁ v koženom kabáte-fakt úplne jak ona

Zaslané: 08.01.2011. 23:05
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1091
No ano budem :-D v tom malom Olympuse som sa veľmi sklamal, takže teraz prichádza na rad nový, čiže už taky kvalitnejši...Naši sa budu musieť viac buchnuť po kapse, ale prehováranie stálo za to :ejha:

Zaslané: 08.01.2011. 21:06
_________________
Mato754 :astalavista:
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Nebodaj budeš mať nový foťák?

Zaslané: 08.01.2011. 19:47
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 2878
mato754

Jednoznačne si zober Panasonic

Zaslané: 08.01.2011. 11:15
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1091
Ahojte :-D Mám taku malu otazočku.Ktorý by ste skorej zvolili Vy?Panasonic Lumix alebo FujiFilm?Konkrétne tieto dva...
Panasonic: http://www.mall.sk/digitalne-kompakty ... onic-lumix-dmc-fz38-black
FujiFilm : http://www.mall.sk/digitalne-kompakty/fujifilm-finepix-s2800hd
Za pomoc vopred Vdaka :papa: :papa:

Zaslané: 08.01.2011. 9:18
_________________
Mato754 :astalavista:
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
BRKS nemalo asi silné zázemie,keď robilo osobnú dopravu na malej lokálke a pár nákladných vlakov...RegioJet,Veolia majú silné zázemie a vedia sa v doprave orientovať...V nákladnej prekvitá LokoTrans a LokoRail

Zaslané: 07.01.2011. 12:37
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 905
Samozrejme, až to nie je schopná ZSSK, majú sa vlaky rušiť a doprava na tratiach zastavovať, nech ju radšej berú súkromnici.
Len sas aby to neskončilo ako s BRKS na Záhorí...

Zaslané: 07.01.2011. 12:31
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Mohol by takto RegioJet spravovať všetky slovenské lokálky,no to chce čas a peniaze.Verím,že sa im to čoskoro podarí

Zaslané: 07.01.2011. 12:14
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 905
DIGZ: No neviem, vždy som bol názoru opačného ale teraz mi z toho vychádza, že Cargo je pri svojej neperspektívnosti možno ešte perspektívnerjšie ako celá ZSSK.
Ak si len uvážim u nás... vlaky do Lomnice a do Plavča sa možno zrušia, depo-dielne pod ŽOS Zvolen, TEŽ-ku možno sprivatizuje J&T, zvyšok nahradia autobusy...
Do Komárna komlet preveznú Jančurovci, ak sa uchytia a presvedčia, budú pokračovať ďalej. Z toho čo sa posledné týždne deje, nemám dobrý pocit.

Napriek tomu verím, že sa ZSSK etabluje a prežije, firma na to má, len ich teraz čaká asi trochu ťažká doba.

Zaslané: 07.01.2011. 12:07
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1283
Inak by som rád vedel, kto tie dva statné stromy vypílil, či nie náhodu traťováci...ale výrub porastu sa už robil a viditeľnosť bola perfektná aj pred vypílením. :blomcka:

Zaslané: 07.01.2011. 11:54
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Toto ukáž cigáňom a hneď tam sú

Zaslané: 07.01.2011. 11:30
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 1283
Aj krajina za Hlohovcom mení svoju tvár...alebo prídte si naložiť, nech je čím kúriť. Open in new window

Zaslané: 07.01.2011. 11:27
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Súkromníkov tu už máme dosť ktorí podnikajú v nákladnej doprave.Tí nemajú také zákazky ako Cargo ale sú spokojní.Cargo bude prepúšťať 2 000 zamestnancov-neviem,či im to pomôže alebo nie,niesom analityk.Cargo má v SR svoje zázemie a celkom sa mu darí,veď tomu nasvedčuje aj počet PN vlakov na našich tratiach.ZSSK pre mňa klesá,nemajú logické myslenie a ani nerobia reklamu.Ak by dali dajakú výhodu určite sa zmobilizujú aj ludia z lokálok...

Zaslané: 07.01.2011. 9:35
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 905
Cargo, čoby klenotnica výsmechu a nemohúcnosti, sa už z prvého frontálneho "útoku" súkromníkov spamätalo, postupne svoje výkony stabilizuje a po kríze aj zvyšuje. Odštartovalo sa jeho ozdravovanie, do dvoch rokov môže byť z neho celkom solídna konkurencieschopná firma, či už doň vstúpi silný partner alebo sa odpredá.
Ukázalo sa na prípade problémov RCA s maďarským Cargom, že unáhlená privatizácia v 2006, za ktorou mnohí tak nariekali, by nám bola na dve veci, rovnako ako Maďari, aj my by sme stiahli Rakúšanov ku dnu.

Ukazuje sa teraz, že v ZSSK to nebolo ani nie je o nič lepšie ako v tom zatracovanom Cargu, akurát ten bordel nebolo doposiaľ tak vidieť, lebo žilo sa z dogmy, že osobná doprava vo verejnom záujme, ktorú zabezpečujú, bude vždy štátom neochvejne podporovaná a dotovaná, pritom monopol v jej zabezpečovaní si v podstate udržali dodnes.

Zaslané: 07.01.2011. 9:15
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Zas hromadné rušenie lokálok.Znova sa zastavia všetky a nebude čo s Bagetami,ani 812/810...Dúfam že RegioJet ovládne tieto zabudnuté trate

Zaslané: 07.01.2011. 8:09
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 3070
Nó to som bol preč :vv: Tak podla mňa to bude dobré nech sem prídu a uvidíme čo dokážu,bude to taká exotika,určite sa pôjdem previesť...

Zaslané: 07.01.2011. 7:24
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: Úplne od veci

Príspevky: 7738
tu je kópia toho:


29.12.2010 20:40, festo: No šak nech prídu tí súkromníci a v reále sa uvidí čo dokážu. Furt sa to lepšie číta, ako zastavenie dopravy na ďaľších tratiach. Niekde som aj zachytil rozhovor s nejakými súkromníkmi, že je pre nich zaujímavá aj trať Zbehy - Radošina, Kozárovce -Lužianky. No len aby to v budúcnosti nebol už známi východo - stredokapitalistický kľúč - dajte nám jahodky na torte - výnosné trate a o ostané sa starajte vy, alebo to zrušte :sibe:
29.12.2010 19:43, otterman: >>odkaz (http)<<

Zaslané: 07.01.2011. 4:13
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
« 1 2 3 4 (5) 6 »
 Vrch   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno

[Pokročilé vyhľadávanie]
 Registrujte sa na prispievanie 
Môžete zobrazovať vlákna.
NEmôžete vytvárať nové vlákna.
NEmôžete prispievať.
NEmôžete upravovať svoje príspevky.
NEmôžete mazať svoje príspevky.
NEmôžete pridávať hlasovania.
NEmôžete> hlasovať.
NEmôžete používať prílohy.
NEmôžete samostatne prispievať.
Vlákno prehliada:   2 Anonymných