Dnes je: 19.04.2024 Meniny má Jela
Používateľov online: 63 Používateľov v sekcii
Diskusné fórum: 4
Registrovaných: 0 Anonymných: 63 Viac ...

Diskusné fórum

  Registrujte sa na prispievanie
« 1 (2)
 Spodok   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno
Re: GVD

Príspevky: 3070
Ani neviem na čo bolo dobré posunúť čas HHronca a zrušiť prípoj o 7:00?? :sibe: A ten R Devín sa mi nezdá vravia ako budú na každý vlak kategórie R a vyššie nasadzovať nové vozne,ale to sa mi nezdá :ee:

Zaslané: 10.12.2010. 20:18
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: GVD

Príspevky: 7383
A...pravica, ľavica, za 20 rokov sa toho tu už vystriedalo a serie sa to aj tak. Mimochodom voľáko to začína vo svete vrieť. / dav sa dá ľahko zmanipulovať - viď útok angličanov na toho svojho tajtrlíka/ Na Slovensku sa báť nemusíme. Slovák nikdy aktívny nebol, my sa iba prispôsobíme niečomu čo sa zase vonku vytvorí :blomcka:

Zaslané: 10.12.2010. 19:32
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: GVD
Administrátor
Príspevky: 17135
Peťo sťažovať sa treba u tých, ktorí volili pravicu :blomcka:

Zaslané: 10.12.2010. 19:23
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
Re: GVD

Príspevky: 7383
No tak pome diskutovať. Každú hodinu , na každom rádiu som dnes v aute počúval ako ZSSK uvádza nový GVD a nové vlaky. Platí o aj pre dediny na trati Šaľa - Neded, Leopoldov - Sereď? Ako sa dostanú pravičiari k moci, tak už škrtajú. Jaksi vždy iba na ľuďoch a na ich službách iba na sebe nie.

Ešte aj henten KDH cki pako na Min. vnútra uvádza do platnosti novelu, že pri živelných pohromách vyhlási MV verejné zbierky na pomoc ľuďom. Načo kuva platím inštitúcii ako štát- dane, odvody keď mi nedokáže pomôcť. Furt len platím a nič sa mi naspäť od neho nedostáva. Podľa pravicovej ekonomickej logiky by sme to mali zrušiť...Alebo nech prepustia tých ,,fiktívnych´´ zamestnancov čo zamestnáva každé ministerstvo, aby si z ich ,,platov´´ mohli na konci roku vyplácať odmeny. Tento bordel vyrieši už jedine tvrdá diktatúra a páni v čiernych kožákoch / ex štb/ , tí sa nebáli brať nikoho, ani politikov a ani súdy nebolo treba..tfuj..


Ale naspäť k GVD. Vysvetlí mi nejaký ,,tajtrlík´´ zo ŽSR, alebo ZSSK každoročné nezmyselné posuny vlakov 10 min hore - 10 min dolu. Tento ich cirkus iba každoročne prispieva k odchodu cestujúcich k inej forme dopravy a nech si tu každí hovorí čo chce.

Zaslané: 10.12.2010. 18:26
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
GVD

Príspevky: 3758
Diskusia o GVD. Nový, starý a jeho zmeny.

Zaslané: 10.12.2010. 17:40
Presunúť príspevok do iných aplikácii Presun
« 1 (2)
 Vrch   Predošlé vlákno   Ďalšie vlákno

[Pokročilé vyhľadávanie]
 Registrujte sa na prispievanie 
Môžete zobrazovať vlákna.
NEmôžete vytvárať nové vlákna.
NEmôžete prispievať.
NEmôžete upravovať svoje príspevky.
NEmôžete mazať svoje príspevky.
NEmôžete pridávať hlasovania.
NEmôžete> hlasovať.
NEmôžete používať prílohy.
NEmôžete samostatne prispievať.
Vlákno prehliada:   1 Anonymných