Dnes je: 08.06.2026 Meniny má Medard
Používateľov online: 8 Používateľov v sekcii
Diskusné fórum: 3
Registrovaných: 0 Anonymných: 8 Viac ...
Text hlásenia:*
 

Re: Tipy na fotenie

Predmet: Re: Tipy na fotenie
od error279 - 09.03.2012 23:11:16

chcel by som sa vas opytat ci je fotenie v stanici dovolene a ze ci sa moze fotit aj z nastupistta