Súťažný príspevok 4 - Spoločná Cesta VLAKOM ZA VLAKOM.

Dátum 16.02.2010 0:30:00 | Kategória: Zaujímavosti

 Existujú fámy o tom, ako ženy veľakrát mužov nechápu v tom, čo robia, na čo míňajú peniažky alebo kam chodia..., no veľakrát nejde ani tak o nesúhlas, skôr tým niečo naznačujeme ?
Všetko sa to začalo asi pred 3 rokmi na Vianoce, kedy som kúpila Peťovi (festovi) foťák. Najprv to bolo také ojedinelé fotenie, ktoré prerástlo do niečoho, čo mi najskôr vadilo, no po čase to vtiahlo aj mňa. Ako každá žena, i ja občas ešte zaštrajkujem, zažiarlim si, ale keď vidím, ako to teší jeho, teší to aj mňa a to je pre mňa na tom to najkrajšie. Vraví sa, že v živote je len pár takých nezabudnuteľných a neopakovateľných chvíľ, no u mňa to je naopak.
Veď sa pozrite:Toto je jeho (naše) najobľúbenejšie miesto „Na rybníkoch“. V lete to tam vyzerá ako raj na zemi. Ani sa mu nečudujem, prečo sa mu tam tak páči.


(Prievidza 2007)
Sprevádzam ho na rôzne miesta, ako napr.: na výstavy parných mašín v BA.
Zbožňujeme tú kávu, čo tam podávajú, v stánku pri jedálenskom vagóne ?.

Aj toto bola výstava v minulom roku, ibaže si už poriadne nepamätám kde to bolo.(Rýchlik Tekov 2007)
Čo človek nespraví preto, aby bol s tým druhým? Odvezie sa aj napr.: historickým vlakom.S ktorými sa neodvezieme, tie aspoň prenasledujeme?!
"Magda“ M131.1125 + "Anča" 812.018 + PETER
"Magda“ M131.1125 a PETER
... Čo na tých starších dámach stále vidí??!!Mimoriadny vlak z akcie „Improvizovaný pancierový vlak Štefánik 2009“Každé fotenie predchádza poriadna príprava. Zbožňujem ako sa na to zakaždým pripravuje...a keď to nevyjde tak, ako si to predstavil...Festo a Michaela....
... vtedy začne vlakonaháňačka. Čo vám poviem, Michaela, tak tú naháňame asi najčastejšie, s tou musím súperiť spomedzi všetkých asi najviac ?.Festo a Horehronec....
.....len výnimočne dvaja chlapi spolu.Zo všetkého mám však najradšej naše výlety vlakom. Tie si vieme poriadne užiť. A takým zvykom sa už stáva každoročný výlet vlakom do Bojníc. Výlet začneme prehliadnutím výstavy modelov, potom fajnovou kávičkou, prehliadkou ZOO a malým frťanom, potom opäť výstava, fajnový obed, zase výstava a nakoniec cesta domov.Opäť fotopríprava ?
Toto bolo miesto, ktoré Peťo objavil myslím minulého roku a sľúbili sme si, že i tento rok sa tam zastavíme a okrem foťákov beriem do partie i deku, kávičku a ... ? pooddychujeme! Naozaj tam bolo krásne.Tak čo festo, podarilo sa? Festo: „Uvidíme večer na stránke“. ?
No nie je zlatý?Ako som už spomínala, najradšej mám naše výlety vlakom. Už takou raritou sa stáva aj výlet do Hôrok na výstavu modelov.Sami vidíte, že nie je ľahké všetko stihnúť, všade byť, všetkého sa s vami zúčastniť, no i napriek tomu sa musíme vzájomne podporovať v tom, čo radi robíme, čo máme radi, pretože len keď sme spolu, len to je najkrajšie.A takto podporujem festa ja ? ? ?.

Dúfam, že som týmto krátky článkom aspoň na chvíľu vyvrátila fámy, že my ženy vás nechápeme a nepodporujeme, pretože to nieje pravda ? ? ?!!!

Dovidenie priatelia pri najbližšej výstave či historickej jazde...

Text a foto: Monika

Článok zverejnený na Železničný.net
https://www.zeleznicny.net

URL tohoto článku je:
https://www.zeleznicny.net/modules/AMS/article.php?storyid=518