Na dnes ešte niečo 2 alebo stane sa...

Dátum 27.01.2010 16:57:39 | Kategória: Aktuality z našich tratí

 Iba nedávno sme priniesli krátku fotoreportáž z návštevy manipulačného vlaku na zabudnutej lokálke Zbehy – Radošina. Dnes sa na krátko k tomuto vlaku znovu vrátime. Iba za trošku smutnejších okolností.

Ako sme Vás už informovali v aktualite objektívom, dnes 27.1. 2010 došlo k stretnutiu Mn vlaku 88 711 vedeným lokomotívou 751.075 a os. Automobilom Daewoo Tico na žel. priecestí v obci Behynce. Železničné priecestie nie je chránené signalizáciou , nie je tam ani značka STOP, keďže je na obe strany trate dobrý výhľad.  Našťastie sa nikomu nič vážne nestalo a príčinou bola pravdepodobne nepozornosť vodiča, napriek tomu , že prichádzal zo smeru, odkiaľ je skutočne dobrý výhľad odhadom min na 300 m ak nie viac. Skutočné príčiny nehody však nechajme na iných.

 Cecuľa si ide pre záťaž do Radošiny foto: Rasťo Radošina – tento pohľad už poznáte foto: Rasťo Vlak zastavil cca do 200 m od priecestia foto: Rasťo Mašina to schytala minimálne...foto:Rasťo Takto to vyzerá akoby sa nič nestalo.. foto: Rasťo Policajtov tam bolo ako maku...foto: MonikaManipulák skrytý za stromami... foto: MonikaTico – na to, že je to auto ako z papiera, vodič sa druhý – krát narodil... foto: Monika Brzdné stopy auta odhadujem aj na 10 m, takže pomaly nešiel, možno to chcel pred vlakom prebehnúť, žiaľ nepodarilo sa...   foto: Monika Pohľad z opačnej strany... foto: MonikaVlak v poli... foto: Monika Už iba počkať na odťahovku... foto: Monika Tak teda šťastnú cestu, hádam už bez nehôd... foto: Monika

Text: festo
Foto: Rasto, Monika O.

Článok zverejnený na Železničný.net
https://www.zeleznicny.net

URL tohoto článku je:
https://www.zeleznicny.net/modules/AMS/article.php?storyid=498