Na dnes ešte niečo...

Dátum 13.01.2010 21:10:20 | Kategória: Aktuality z našich tratí

 Dnes ma zaujala a veľmi potešila aktualita objektívom – manipulačný vlak na trati Zbehy – Radošina od Rasťa. Táto trať mi je srdcu blízka. Nachádza sa neďaleko môjho bydliska a rád si k nej robím krátke cyklovýlety.

Rasťo nám zaslal ešte nejaké fotky, ktoré podľa mňa stoja za uverejnenie. Ak sa nenahneváte, pridal som k nim ešte niečo odo mňa.

 Trať sa začína v žst. Zbehy – na foto odbočuje vľavo...foto: festo Letný západ slnka – vtedy je tu najkrajšie...foto: festo  Panoráma na staré mechaniky. Ktovie koľko ešte budú...foto: festo15.12.2001 – zima v Radošine...foto: Rasťo Keď do Radošiny zablúdi túlavá...foto: festo Túlavá opúšťa Behynce... foto: festo Škoda tejto trate, je tu veľa krásnych fotoflekov... foto: festoToto je ten najznámejší... foto: festoNové Sady – aj tu sa ešte stále nakladá... foto: festo U mňa najkrajšia lokálková stanička... foto: festo Manipulák v Radošine... foto: Rasťo foto: Rasťo Máme to pekne zoradené a môžeme ísť... foto: Rasťo foto: Rasťo Ale toto už poznáte... foto: Rasťo

Ešte odkaz na článok o tejto trati:

modules/AMS/article.php?storyid=416

Dovidenia pri trati priatelia...

Text: festo
Foto: Rasťo, festo

Článok zverejnený na Železničný.net
https://www.zeleznicny.net

URL tohoto článku je:
https://www.zeleznicny.net/modules/AMS/article.php?storyid=492